Poznaj nas.. Pierogarnia Stara Chata

Otwierając restaurację, szukaliśmy sprawdzonych starych przepisów. Część z nich pochodzi z pamiętnika naszej babci z okresu międzywojennego.
Przepis na sukces to codzienna świeża produkcja, cienkie ciasto do pierogów, farsze bogate w składniki. Najlepsze pierogi w mieście, u nas zjesz jak u mamy.


Codziennie dla naszych gości przygotowujemy ponad 2000 sztuk pierogów, których ciasto i farsz przygotowywane są ręcznie.
W produkcji preferujemy zdrowe regionalne produkty. Okoliczni rolnicy produkują naprawdę dobrą żywność.

Sukces zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy, ale również pracy naszych pracowników, którzy poprzez szkolenia, podnoszą wciąż swoje umiejętności.
Przy okazji chcemy im podziękować za dotychczasową współpracę i zaznaczyć, że to jest również ich sukces.

Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej (pierogi, kluski, gołąbki, naleśniki).
Naszą misją jest dostarczanie przyjemności jedzenia naszym gościom. Gotujemy z najświeższych produktów o najwyższej jakości, nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy. Stosujemy zasadę: Ma być smacznie jak u mamy.

Cechuje nas terminowość dostaw, smaczne i duże porcje przygotowane zgodnie z oczekiwaniami i upodobaniami smakowymi naszych klientów. Przy większych zamówieniach oferujemy korzystne upusty i atrakcyjne formy płatności.
Warto wspomnieć, że do produkcji wielu dań używane są wyłącznie lokalne produkty takie jak warzywa i owoce, ser twarogowy, kapusta kiszona. Codzienne dostawy mięsa pozwalają na zachowanie wysokich standardów jakościowych.

Zarówno mieszkańcy jak i odwiedzający Oleśnicę turyści mogą skosztować wyjątkowych dań w restauracji Pierogarnia Stara Chata.