Catering

Imieniny, urodziny, chrzciny, komunia, osiemnastka, prywatka, czy inna impreza okolicznościowa (jubileusz , rocznica) - przyjęcie w domu wcale nie musi być sennym koszmarem Pani domu. Już nie musicie Państwo stawać na głowie, by zapiąć wszystko na ostatni guzik. Pozwólcie nam się tym zająć, by samemu móc się rozkoszować swoją uroczystością i zabawianiem swoich gości.

Pierogarnia Stara Chata zatroszczy się o odpowiednio dobrane do okoliczności menu zgodnie z Państwa gustem. Oddajcie się beztrosce i dobrej zabawie, a nam pozostawcie resztę!

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma „Pierogarnia STARA CHATA” świadczy usługi cateringowe w zakresie produkcji i transportu posiłków do zakładów żywienia zbiorowego zamkniętego (np. przedszkola, szkoły i inne instytucje). Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni polskiej (np. pierogi, kluski, gołąbki, naleśniki). Naszą misją jest dostarczanie przyjemności jedzenia naszym klientom. Gotujemy z najświeższych produktów, nie używamy konserwantów i „sztucznych ulepszaczy”, stosujemy zasadę „ma być smacznie jak u mamy”. Menu, które zostało przygotowane przez dietetyka spełnia wymogi żywienia zalecane przez Instytut Matki i Dziecka dla dzieci w wieku 2-6 lat.